
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HSB, HE, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HSB |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 1.5 ~ 6mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 10 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 1.2 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Ọdụ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke |
| Akụkụ: | 32B |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 12(2x6)+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

Njikọ HSB-012-M dị arọ nke nwere usoro mkpọchi nke na-echebe njikọ mberede, na-enye njikọ dị nchebe ma kwụsie ike, ọbụlagodi na ntọala ndị nwere ike inwe oke mkpọtụ ma ọ bụ ujo. Pịa olu mgbe njikọ zuru oke bụ ihe mgbaàmà gị na njikọ ahụ dị nchebe. Karịa ike ya, njikọ a nwekwara nhọrọ nrụnye na-agbanwe agbanwe, na-enye ohere ijikọ na panel ma ọ bụ ihe mkpuchi nwere skru ma ọ bụ bolts dị mfe, na-eme ka ntinye na mmezi dị mfe.

Maka ngwa akpaaka, igwe, ma ọ bụ ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, họrọ njikọ HSB-012-M dị arọ. Ọ na-enye arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya na ntinye dị mfe, na-ahụ na njikọ eletriki dị nchebe maka ọrụ ọ bụla.

N'inye HSB-012-M, njikọ skru dị arọ kachasị mma nke e mere maka njikọ eletriki na-adịghị agbanwe agbanwe. Emebere ya ka ọ dabara ụdị ntinye ọ bụla, njikọ siri ike a wuru ka ọ nagide gburugburu ndị kacha sie ike. E tinyere ya na plastik nke ụlọ ọrụ mmepụta ihe, e mere ya maka ịdịte aka na nchebe megide ujo, uzuzu, na mmiri mmiri. Nhazi nke skru ahụ nke ọma na-enye ohere ka waya kwụsị ngwa ngwa ma dịkwa mma maka ọtụtụ nha waya, na-ahụ na enwere ike ijikọ ya na ọtụtụ ụdị waya. Nweta njikọ dị nchebe n'ụzọ dị mfe - naanị tinye waya ahụ ma sie ike skru ahụ maka nchekwa na nkwụsi ike.