
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HQ, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HQ |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.14 -4mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 26 ~ 14 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 500 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Nkwụsị skru Nkwụsị skru Nkwụsị oge opupu ihe ubi |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke na nwanyị |
| Akụkụ: | HCP |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 8+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

Njikọ HQ-008-MC dị mkpa maka njikọ siri ike nke ụlọ ọrụ mmepụta ihe. E mere ya maka ojiji siri ike, ọ na-enye njikọ dị nchebe ma dị irè maka sistemụ eletriki na eletrọniki. E mere ya ka ọ guzogide ọnọdụ siri ike, HQ-007-MC dabara adaba maka igwe dị arọ na sistemụ akpaaka. Ọdịdị siri ike ya na-ekwe nkwa ogologo oge n'ọnọdụ siri ike. Site na njirimara mkpọchi dị mfe, HQ-008-MC na-ahụ na njikọ ndị na-agbanwe agbanwe na ndị a pụrụ ịtụkwasị obi, na-ebelata ihe egwu nke nkwụsịtụ iji nọgide na-arụ ọrụ na-enweghị nsogbu. Ọ kacha mma maka sistemụ dị mkpa ebe ntụkwasị obi dị oke mkpa.

Njikọ siri ike nke HQ-008-FC bụ nhọrọ kachasị mma maka ihe niile ịchọrọ maka njikọ ụlọ ọrụ mmepụta ihe gị. Njikọ a, nke e mepụtara maka ngwa siri ike, na-enye njikọ dị nchebe ma dị irè na sistemụ eletriki na eletrọniki gị. Emebere njikọ siri ike nke HQ-008-FC ka ha nagide ọnọdụ gburugburu ebe obibi kacha njọ, na-eme ka ha dabara adaba maka igwe mmepụta ihe, sistemụ akpaaka, na ngwa ndị ọzọ dị arọ. Ọdịdị siri ike ya na-ekwe nkwa iguzogide na ogologo ndụ, ọbụlagodi n'ọnọdụ kachasị sie ike. Site na iji usoro mkpọchi dị mfe ma dị nchebe, njikọ HQ-008-FC na-enye njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke kwụsiri ike, na-ebelata ohere nke nkwụsịtụ na-atụghị anya ya ma na-ahụ na ọrụ na-aga n'ihu. Nke a na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ magburu onwe ya maka sistemụ dị mkpa ebe ntụkwasị obi dị mkpa.