
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HK, HQ, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HK |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 1.5-16mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 10 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Ọdụ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke |
| Akụkụ: | H16B |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 4/2+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye) | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye) | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe (ntụtụ) | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Ntụle ihe na-egbochi ire ọkụ dịka UL 94 si kwuo | V0 |
| RoHS | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepụ RoHS | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| steeti ELV | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China | 50 |
| Ihe ndị dị na SVHC REACH | Ee |
| Ihe ndị dị na SVHC REACH | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè | EN 45545-2 (2020-08) |
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

E mepụtara njikọ Hk-004/2-M dị arọ kpọmkwem iji nye njikọ eletriki a pụrụ ịtụkwasị obi na gburugburu ebe siri ike. Ọdịdị ha siri ike na atụmatụ arụmọrụ dị elu na-eme ka ha dị mma maka ngwa na akpaaka ụlọ ọrụ mmepụta ihe, igwe, na ụgbọ ala ndị na-arụ ọrụ dị arọ. Ejiri ihe siri ike rụọ ha, njikọ ndị a na-enye ezigbo ogologo oge na iguzogide mmetụta, na-eme ka ọrụ a pụrụ ịdabere na ya na ọnọdụ gburugburu ebe obibi dị elu, okpomọkụ dị elu, iru mmiri, na ọnọdụ siri ike. Site na usoro mkpọchi ya dị mfe ma dị nchebe, njikọ Hk-004/2-M na-enye njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke kwụsiri ike, imewe kachasị mma na-amịkọrọ ma na-ebelata mkpọtụ na ihe ndọda nke ọma, na-echebe njikọ na akụkụ eletrọnịkị dị n'ime. Ejiri mma chịkwaa iji mezuo ụkpụrụ arụmọrụ na ntụkwasị obi dị elu.

N'ihi nhazi ya dị mfe iji, ntinye na mmezi njikọ HK-004/2-M dị ngwa ma dịkwa mfe. Nke a na-azọpụta oge ma na-eme ka nrụnye na mmezi nke sistemụ eletriki dị irè. N'ikpeazụ, njikọ HK-004/2-M dị arọ bụ nhọrọ zuru oke maka ngwa ụlọ ọrụ siri ike, yana arụmọrụ siri ike, a pụrụ ịtụkwasị obi na atụmatụ nrụnye dị mfe. Site na nhazi siri ike ya na nhazi ọtụtụ ọrụ, njikọ a na-enye ngwọta dị nchebe ma dị irè maka mkpa njikọ gị niile. Họrọ njikọ HK-004/2-M maka njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke na-adịgide adịgide.

Njikọ ahụ na-enye nnukwu nchekwa nke ịbanye n'ime mmiri megide uzuzu, mmiri mmiri, na ihe ndị ọzọ na-emerụ emerụ. Nke a na-eme ka njikọ eletriki gị dị nchebe ma dịkwa nchebe, ọbụlagodi na gburugburu siri ike ma na-achọ ihe siri ike. Njikọ HK-004/2-M dị na nhazi dị iche iche, gụnyere ọnụọgụ pin na nha shei dị iche iche, na-enye ohere maka ngwọta njikọ dị iche iche na nke a pụrụ ịgbanwe agbanwe. Ma ịchọrọ ike, akara ma ọ bụ njikọ data, njikọ a nwere gị mkpuchi.