
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HE, HEE, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ihe mkpuchi dị n'elu ọbụlagodi n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HE |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 18-14 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Ọdụ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke |
| Akụkụ: | 6B |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 6+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

Gburugburu ụlọ ọrụ mmepụta ihe dị ngwa ngwa, ngwọta njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke dị irè dị mkpa. Ma ọ bụ na akpaaka, igwe, ma ọ bụ nkesa ike, sistemụ njikọ siri ike na nke a pụrụ ịtụkwasị obi dị oke mkpa maka ọrụ na-aga n'ihu. Iwebata HE Heavy Duty Connector, ngwaahịa ọhụrụ emebere iji gboo mkpa njikọ ụlọ ọrụ gị niile ma gbanwee otu esi ejikọ ma chekwaa njikọ eletriki. Site na iji teknụzụ na ahụmịhe dị elu, HE-heavy-duty connectors na-enye ọtụtụ atụmatụ zuru oke, na-eme ka ha zuru oke maka ngwa ụlọ ọrụ dị iche iche. Site na owuwu siri ike ha na ihe dị elu, njikọ ndị a na-ahụ na ha na-adịgide adịgide na ogologo oge, ọbụlagodi n'ọnọdụ kachasị sie ike. HE-heavy-duty connectors na-egosipụta iguzogide oke okpomọkụ, uzuzu, mmiri mmiri, na ịma jijiji, na-ekwe nkwa arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya na obere oge nkwụsị.

Otu n'ime uru ndị bụ isi nke njikọ HE dị arọ bụ mgbanwe ha. Sistemụ njikọ a na-enye ngwọta zuru oke maka nnyefe mgbaàmà na ike, gụnyere modulu dị iche iche, kọntaktị, na plọg-ins. Enwere ike ijikọ ya ngwa ngwa ma dabara adaba maka ọtụtụ ọnọdụ njikọ na ngwa. Ma ịchọrọ ijikọ moto, sensọ, swiitị, ma ọ bụ ihe na-eme ihe, njikọ HE dị arọ na-enye njikọta na-enweghị nsogbu na nkwukọrịta dị irè maka ọrụ dị nro na mmepụta ka mma. Ọ bụ ezie na mgbanwe dị mkpa, nchekwa dị oke mkpa na gburugburu ụlọ ọrụ ọ bụla. Njikọ HE dị arọ na-emesi ike nchekwa site na sistemụ mkpọchi ọhụrụ ha nke na-ahụ na njikọ dị nchebe ma na-egbochi nkwụsịtụ mberede. Na mgbakwunye, imewe modul nke njikọ ahụ na-eme ka nrụnye dị mfe na ngwa ngwa, na-ebelata ọnụ ahịa ọrụ ma na-azọpụta oge bara uru. Ngwọta nkwụnye na-egwu a na-eme ka ọrụ mmezi na nnọchi dị mfe, na-eme ka arụmọrụ ọrụ niile dịkwuo mma.

HE Heavy Duty Connectors nwere ọtụtụ ngwa dị iche iche dị, enwere ike ịhazi ha ka ha mezuo ihe achọrọ. Dị na nha ụlọ dị iche iche, ihe mkpuchi, na nhọrọ ntinye eriri, ọ na-ejikọta nke ọma na ntọala ndị dị adị. Na mgbakwunye, njikọ ahụ dakọtara na njikọ ụlọ ọrụ ọkọlọtọ, na-ahụ na enwere ike ijikọ ya na ngwaọrụ na sistemụ ndị ọzọ. Ndakọrịta a na-akwalite ngwọta ndị na-egosi ọdịnihu nke na-eme ka ọrụ gị nwee ike ịga n'ihu na mmepe teknụzụ kachasị ọhụrụ. Na HE Connectors, anyị ghọtara mkpa njikọ a pụrụ ịdabere na ya na nke dị irè na gburugburu ụlọ ọrụ mmepụta ihe. Ọ bụ ya mere e ji emepụta ma mepụta njikọ HE anyị dị arọ ruo n'ọkwa kachasị elu, na-agbaso nkọwapụta na asambodo ụlọ ọrụ. Nkwa anyị maka ịdị mma na-eme ka ngwaahịa anyị mezuo atụmanya gị ma rụọ ọrụ nke ọma na ngwa ndị siri ike.