
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke HD, usoro HDD, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ebe a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HDD-216-MC | 1 007 03 0000093 |
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HDD-216-FC | 1 007 03 0000094 |
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HDD |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 14-26 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Nkwụsị skru Nkwụsị skru Nkwụsị oge opupu ihe ubi |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke na nwanyị |
| Akụkụ: | H48B |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 216+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ntinye ihe njikọ HDD dị arọ - ihe ngwọta zuru oke maka mkpa njikọ eletriki gị dị arọ! Emebere ya maka arụmọrụ na ntụkwasị obi dị elu, ngwaahịa a dị egwu na-ebuli ịdị mma na arụmọrụ ruo n'ọkwa dị elu a na-ahụtụbeghị mbụ. E ji ihe ndị dị elu rụọ ya, e mebere ihe njikọ HDD dị arọ iji nagide ọnọdụ ụlọ ọrụ kachasị sie ike. Ma ọ bụ ọrụ gị bụ igwu ala, akpaaka, ma ọ bụ njem, ihe njikọ ndị a nwere ike iguzogide oke mkpọtụ, oke okpomọkụ, na ikpughe na uzuzu na mmiri.

Otu n'ime ihe ndị pụtara ìhè na HDD Heavy Duty Connector Insert bụ nhazi ya dị iche iche. Ọ dakọtara na ọtụtụ ngwaọrụ, na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa. Site na njikọ moto ruo na nkeji nkesa ike, ihe ntinye njikọ a na-eme ka njikọ dị nchebe ma kwụsie ike oge ọ bụla, na-ebelata oge nkwụsị ma na-eme ka arụmọrụ mmepụta ka mma. N'ịghọta ọdịdị oge nke ngalaba ụlọ ọrụ mmepụta ihe, anyị emepụtala ngwaahịa anyị maka ntinye na mmezi na-enweghị mgbalị. Ihe ntinye njikọ HDD Heavy Duty nwere usoro mkpọchi dị mfe iji maka njikọ ngwa ngwa na nchekwa. Ọzọkwa, nhazi modul ha na-enye ohere maka nhazi na mgbanwe dị mfe iji gboo mkpa gị kpọmkwem.

Anyị anaghị ahapụ ihe ọ bụla a na-apụghị ịgbanwe agbanwe ma a bịa n'ihe gbasara nchekwa. Ihe ntinye njikọ HDD Heavy Duty nwere mkpuchi siri ike na nchekwa, na-eme ka nchebe kachasị elu pụọ na ujo eletriki na nnyonye anya electromagnetic. Ihe njikọ a dị elu na-eme ka nchekwa na arụmọrụ akụrụngwa dịkwuo mma. Na [Aha ụlọ ọrụ], afọ ojuju ndị ahịa dị oke mkpa. Ngwaahịa anyị na-aga nnwale siri ike na njikwa mma siri ike iji mezuo ụkpụrụ ụlọ ọrụ, na-ahụ na a pụrụ ịtụkwasị obi na ogologo oge. Site na ihe ntinye njikọ HDD Heavy Duty, ị nwere ike ịtụkwasị obi na ngwọta njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke dị irè. Maka arụmọrụ, ogologo oge, na ọtụtụ ihe dị iche iche, họrọ ihe ntinye njikọ HDD Heavy Duty. Mee ka usoro ụlọ ọrụ gị na njikọ eletriki gị dịkwuo elu taa.