
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HD, HA, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HD-064-MC | 1 007 03 0000077 |
| Nchọpụta | Ụdị | Nọmba Iwu |
| Nkwụsị crimp | HD-064-FC | 1 007 03 0000078 |
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HD |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 14-26 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 1.2 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Nkwụsị skru Nkwụsị skru Nkwụsị oge opupu ihe ubi |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke na nwanyị |
| Akụkụ: | 32B |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 64+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

N'iwebata njikọ HD Series nke nwere pin 64 dị arọ: nke kachasị ọhụrụ ma sie ike, njikọ ndị a na-enye arụmọrụ ka mma maka ojiji ụlọ ọrụ mmepụta ihe. E wuru ha iji jikwaa ibu arọ ma nagide ọnọdụ siri ike, ha na-ahụ na njikọ dị nchebe, kwụsiri ike ma na-adịgide adịgide. Ọ dị mma maka gburugburu ebe dị oke njọ, ha agaghị ada ada n'okpuru nrụgide site na mkpọtụ, ujo, ma ọ bụ oke okpomọkụ.

Njikọ HD Series nke nwere pin 64 dị arọ na-egosi ngwọta dị elu iji mezuo ihe ndị ọkachamara n'ọrụ mmepụta ihe chọrọ. Ejiri ya mee ka nnyefe ike siri ike ma dị irè, njikọ a na-eme ka njikọ ahụ dị mfe n'ọtụtụ igwe dị arọ. Site na ikike ibu ibu dị ukwuu, ọ dị oke mkpa maka ngwa ike dị elu nke a na-ejikarị eme ihe na ngalaba dịka owuwu, igwu ala, na mmepụta ihe.

Nchekwa dị oke mkpa na njikọ HD Series 64-pin, nke e mepụtara iji belata ihe egwu ma chebe akụrụngwa n'ebe siri ike. Njikọ ndị a na-enye usoro mkpọchi siri ike ma na-eguzogide ọnọdụ siri ike, na-ahụ na arụmọrụ na-adịgide adịgide ma dị nchebe.