
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HD, HA, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HD |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 14-26 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.0mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 1.2 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Ọdụ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwanyị |
| Akụkụ: | 3A |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 8+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

N'iwebata njikọ HD Series 8-pin dị arọ: nke kachasị ọhụrụ ma sie ike, njikọ ndị a na-enye arụmọrụ ka mma maka ojiji ụlọ ọrụ mmepụta ihe. E wuru ha iji jikwaa ibu dị arọ ma nagide ọnọdụ siri ike, ha na-ahụ na njikọ dị nchebe, kwụsiri ike ma na-adịgide adịgide. Ọ dị mma maka gburugburu ebe dị oke njọ, ha agaghị ada ada n'okpuru nrụgide site na mkpọtụ, ujo, ma ọ bụ oke okpomọkụ.

Njikọ HD Series 8-pin dị arọ na-egosipụta ngwọta dị elu iji mezuo ihe ndị ọkachamara n'ọrụ mmepụta ihe chọrọ. Ejiri ya mee ka nnyefe ike siri ike ma dị irè, njikọ a na-eme ka njikọ ahụ dị mfe n'ofe igwe dị arọ. Site na ikike ibugharị ọkụ eletrik dị ukwuu, ọ dị oke mkpa maka ngwa ike dị elu nke a na-ahụkarị na ngalaba dịka owuwu, igwu ala, na nrụpụta. Nhazi nke njikọ HD Series 8-pin na-ebute ụzọ maka mfe nrụnye na mmezi, na-egosipụta usoro njikọta dị mfe nke na-eme ka arụmọrụ arụmọrụ ka mma ma na-eme ka usoro ọrụ dị ngwa. Mgbakọ na mwepụ nke na-enweghị ngwaọrụ bara uru karịsịa maka ndị ọkachamara na-arụ ọrụ na mpaghara ndị dịpụrụ adịpụ ma ọ bụ n'okpuru nrụgide nke ọrụ ndị na-ewe oge.

Nchekwa dị oke mkpa na njikọ HD Series 8-pin, nke e mepụtara iji belata ihe egwu ma chebe akụrụngwa n'ebe siri ike. Njikọ ndị a na-enye usoro mkpọchi siri ike ma na-eguzogide ọnọdụ siri ike, na-ahụ na arụmọrụ na-adịgide adịgide ma dị nchebe. Họrọ HD Series 8-pin maka ngwọta njikọ a pụrụ ịdabere na ya, arụmọrụ dị elu na ntọala ụlọ ọrụ mmepụta ihe.