
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | A |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.75-2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 18 ~ 14 |
| Egosipụtara ugbu a: | 16 A |
| Voltaji a tụrụ aro: | 250V |
| Voltaji mkpali a tụrụ anya ya: | 4KV |
| Ọkwa mmetọ: | 3 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.5mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Ụdị njikọ: | Njikọ a kpọchiri akpọchi |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke |
| Akụkụ: | 32A |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 16 (17-32) |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |

Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị na njikọ eletriki - Mkpụrụ Waya Dị Oké Ọrụ! Emebere mkpụrụ waya anyị dị arọ iji gboo mkpa na-eto eto nke ụlọ ọrụ eletriki iji nye njikọ dị nchebe na nchekwa maka mkpa waya gị niile. Ka teknụzụ na-aga n'ihu na sistemụ eletriki na-aghọwanye mgbagwoju anya, ọ dị oke mkpa inwe njikọ ndị nwere ike iguzogide ọnọdụ kacha njọ ma hụ na mmiri ike kwụsiri ike. Emebere mkpụrụ waya anyị dị arọ iji jikwaa oke ọkụ na voltaji achọrọ na ngwa eletriki ọgbara ọhụrụ. Otu n'ime ihe dị mkpa nke mkpụrụ waya anyị dị arọ bụ ike ha ka mma. E ji ihe dị elu mee ha ma na-eguzogide nchara, okpomọkụ na mkpọtụ, na-eme ka njikọ dịgide ogologo oge, nke dị nchebe. Ma ị na-arụ ọrụ na ọrụ obibi, azụmahịa ma ọ bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe, mkpụrụ waya anyị dị arọ nwere ike ijikwa ya.

Ọzọkwa, mkpụrụ waya anyị dị arọ dị mfe ịwụnye, na-azọpụta gị oge na mgbalị bara uru. Ha nwere imewe dị mfe iji maka njikọ waya ngwa ngwa na mfe. Naanị wepụ waya ahụ, tinye ya na mkpụrụ waya ahụ, wee tụgharịa ya. Ụdị mkpụrụ waya ergonomic ahụ na-enye njide dị mma ma na-eme ka njikọ sie ike oge ọ bụla. Nchekwa bụ ihe kacha anyị mkpa, e mekwara mkpụrụ waya anyị dị arọ iji nye nchebe kachasị. Emebere mkpụrụ waya ọ bụla iji gbochie kọntaktị mberede na waya ndị dị ndụ, si otú a na-ebelata ihe egwu nke ujo eletrik. Ha bụkwa ndepụta UL ma na-agbaso iwu nchekwa niile, na-enye gị udo nke obi na njikọ eletriki gị dị nchebe.

Ọzọkwa, a na-enweta waya anyị dị arọ n'ọtụtụ nha dị iche iche iji nabata nha waya dị iche iche. Ụdị ọrụ a na-eme ka ha dabara adaba maka ọtụtụ ngwa, site na obere ndozi eletriki ụlọ ruo na nnukwu ọrụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe. Na mkpokọta, waya anyị dị arọ na-enye ntụkwasị obi, ogologo oge na nchekwa na-enweghị atụ. Ha bụ ngwọta zuru oke maka ọrụ waya eletriki ọ bụla, na-enye njikọ dị nchebe, na-enweghị nchekasị. Melite sistemụ eletriki gị site na njikọ kacha mma n'ahịa - họrọ waya anyị dị arọ maka mkpa waya gị niile!