
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HA, HB, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | HA |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 0.75-1.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 18 ~ 14 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 2.5-5.5mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.25 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Njikọ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwanyị |
| Akụkụ: | 10A |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 4 |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

E mepụtara njikọ HA-004-F dị arọ maka ojiji ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na-ahụ na njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke dị irè n'ebe siri ike. Ọdịdị ya siri ike na usoro mkpọchi dị nchebe na-eme ka ọ dị mma maka sistemụ dị mkpa, na-enye ogologo oge na nkwụsi ike.

Njikọ ahụ na-enye ezigbo nchekwa megide uzuzu, mmiri mmiri, na ihe ndị ọzọ na-emerụ emerụ, na-ahụ na njikọ eletriki dị nchebe na nchekwa na gburugburu ebe siri ike. Njikọ HA-004-F dị arọ na-abịa na nhazi dị iche iche nwere ọnụọgụ pin na nha shei dị iche iche, na-enye ngwọta nhazi maka ike, mgbaama, ma ọ bụ njikọ data.

N'ihi imewe ya dị mfe nghọta, enwere ike itinye ma dozie njikọ HA-004-F ngwa ngwa na n'enweghị nsogbu. Nke a na-ebelata ọrụ na oge, na-eme ka mmejuputa na mmezi nke sistemụ eletriki dị irè. Na mmechi, njikọ HA-004-F dị arọ pụtara ìhè dị ka nhọrọ zuru oke maka ngwa ụlọ ọrụ siri ike, na-enwe ogologo oge, arụmọrụ na-aga n'ihu, na ntinye dị mfe. Site na nrụpụta siri ike ya na nhọrọ mgbanwe ya, njikọ a na-enye ngwọta dị nchebe na nke dị irè maka ihe niile achọrọ maka njikọ gị. Họrọ njikọ HA-004-F maka njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke na-adịgide adịgide.