
Ngwaahịa BEISIT na-ekpuchi ihe fọrọ nke nta ka ọ bụrụ ụdị njikọ niile dị mkpa ma na-eji mkpuchi na ụdị ụlọ dị iche iche, dị ka mkpuchi ígwè na plastik nke usoro HA, HB, ntụziaka eriri dị iche iche, isi ihe mkpuchi na ụlọ ndị a na-etinye n'elu ọbụna n'ọnọdụ siri ike, njikọ ahụ nwekwara ike ịrụcha ọrụ ahụ n'enweghị nsogbu.
| Nkeji: | Ihe ntinye isi |
| Usoro: | A |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | 1.0-2.5mm2 |
| Mpaghara cross-sectional nke onye nduzi: | AWG 18 ~ 14 |
| Voltaji a tụrụ aro kwekọrọ na UL/CSA: | 600 V |
| Mgbochi mkpuchi: | ≥ 10¹º Ω |
| Nguzogide kọntaktị: | ≤ 1 mΩ |
| Ogologo eriri ahụ: | 7.5mm |
| Torque na-eme ka ike sie ike | 0.5 Nm |
| Oke okpomọkụ: | -40 ~ +125 Celsius |
| Ọnụọgụ nke ntinye | ≥ 500 |
| Ụdị njikọ: | Ọdụ skru |
| Ụdị nwanyị nwoke: | Isi nwoke |
| Akụkụ: | 10A |
| Ọnụọgụ nke akwa: | 3+PE |
| Ntụtụ ala: | Ee |
| Ma agịga ọzọ ka achọrọ: | No |
| Ihe (Tinye): | Polycarbonate (PC) |
| Agba (Tinye): | RAL 7032 (Ntụ nkume) |
| Ihe eji eme ihe (ntụtụ): | Ihe e ji ọla kọpa mee |
| Elu: | Mkpuchi ọlaọcha/ọlaedo |
| Nhazi ihe eji egbochi ọkụ dịka UL 94 si kwuo: | V0 |
| RoHS: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| Mwepu RoHS: | 6(c): Ihe ndị e ji ọla kọpa mee nwere ihe ruru 4% nke ndu |
| Ọnọdụ ELV: | Zute ihe achọrọ maka mwepụ |
| RoHS nke mba China: | 50 |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | Ee |
| Ihe ndị na-eme ka SVHC dị ike: | onye ndu |
| Nchedo ọkụ ụgbọala ụgbọ okporo ígwè: | EN 45545-2 (2020-08) |

Njikọ HA-003-F dị arọ, ọ bụ ihe ngwọta kachasị mma maka mkpa njikọ ụlọ ọrụ gị niile. Emebere ya iji mezuo ihe achọrọ nke ngwa ndị dị arọ, njikọ a siri ike ma dịkwa mma na-enye njikọ dị mma na nke dị irè na sistemụ eletriki na eletrọniki gị. E wuru njikọ HA-003-F dị arọ iji nagide ọnọdụ gburugburu ebe obibi kacha sie ike, na-eme ka ha dị mma maka igwe ụlọ ọrụ mmepụta ihe, sistemụ akpaaka na ngwa ndị ọzọ siri ike. Ọdịdị ya siri ike na-eme ka ọ sie ike ma dịgide ogologo oge, ọbụlagodi na gburugburu ebe ọrụ kacha sie ike. Site na usoro mkpọchi ya dị mfe ma dị nchebe, njikọ HA-003-F na-enye njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi ma kwụsie ike, na-ebelata ihe egwu nke nkwụsịtụ mberede ma na-ahụ na ọrụ na-akwụsịghị akwụsị. Nke a na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka sistemụ dị mkpa ebe ntụkwasị obi dị oke mkpa.

Njikọ ahụ na-enye nnukwu nchekwa nke ịbanye n'ime megide uzuzu, mmiri mmiri, na ihe ndị ọzọ na-emerụ emerụ. Nke a na-eme ka njikọ eletriki gị dị nchebe ma dịkwa nchebe, ọbụlagodi na gburugburu siri ike ma na-achọ ihe siri ike. Njikọ HA-003-F dị na nhazi dị iche iche, gụnyere ọnụọgụ pin na nha shei dị iche iche, na-enye ohere maka ngwọta njikọ dị iche iche na nke a pụrụ ịgbanwe agbanwe. Ma ịchọrọ ike, akara ma ọ bụ njikọ data, njikọ a nwere gị mkpuchi.

N'ihi nhazi ya dị mfe iji, njikọ HA-003-F dị ngwa ma dị mfe ịwụnye ma dozie. Nke a na-azọpụta oge na mgbalị, na-enye ohere maka ntinye na mmezi nke sistemụ eletriki dị irè. Na nchịkọta, njikọ HA-003-F dị arọ bụ nhọrọ zuru oke maka ngwa ụlọ ọrụ siri ike, na-enye ike, arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya na mfe ntinye. Site na owuwu siri ike ya na nhazi dịgasị iche iche, njikọ a na-enye ngwọta dị nchebe ma dị irè maka mkpa njikọ gị niile. Họrọ njikọ HA-003-F maka njikọ a pụrụ ịtụkwasị obi na nke siri ike ị nwere ike ịtụkwasị obi.